اینترنت اشیاء و پوشیدنی

سر نوشت پوشیدنی‌های هوشمند از نگاه مشتریان
اگر چه تعداد کاربرانی که به خرید پوشیدنی‌های هوشمند علاقه نشان می‌دهند کم نیست، اما بررسی‌های موسسه تحقیقاتی گارتنر نشان می‌دهد یک سوم این پوشیدنی‌ها بعد از خریداری کنار گذاشته می‌شوند.علت اصلی عدم استفاده از پوشیدنی‌های هوشمند این بوده که کاربران آنها را مفید نمی‌دانستند، از آنها خسته شده بودند یا وسایل یاد شده شکسته شده و آسیب دیده بودند.
  دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۷:۵۶
هوش مصنوعی گوگل تعامل با اشیاء را می آموزد
گوگل تاکنون گوشه ای از توانایی های هوش مصنوعی «دیپ مایند» از جمله مقابله با قهرمان بازی Go، صحبت کردن همانند انسان، و تشخیص زودهنگام بیماری های چشمی را به نمایش گذاشته. اما اکنون خالقین آن می خواهند تعامل با جهان واقعی را به این AI بیاموزند.
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹:۵۲
اپليكيشن‌های جدید تناسب اندام و ردیاب خواب برای اپل واچ در راهند
مطابق با گزارش جدیدی که امروز منتشر شده است، اپل در حال کار بر روی اپلیکیشن های تناسب اندام جدیدی برای اپل واچ است که موجب می‌شوند قابلیت‌های ردیاب سلامت و تناسب اندام گجت‌های پوشیدنی این شرکت تا حد زیادی ارتقا پیدا کند.
  سه‌شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۱۴:۵۲:۳۰
فنیکس کرونوس هوشمند و بسیار زیبا محصولی جدید از گارمین
گارمین ساعت هوشمند جدیدی را رونمایی کرده که می‌توان آن را جزو ساعت‌های هوشمند لوکس بازار در نظر گرفت. این ساعت هوشمند تمام قابلیت‌های استاندارد ساعت‌های ورزشی مجهز به سنسور GPS این کمپانی را دارا است، با این تفاوت که ظاهر این Fenix Chronos به واقع زیبا و چشم گیر است.
  شنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۴:۴۴
پیش بینی بازار 100 میلیارد دلاری فناوری های پوشیدنی تا سال 2023
بسیاری از شما تا به حال یک تجربه با فناوری‌های پوشیدنی داشته‌اید؛ چه یک ردیاب ساده ورزشی چه ابزاری کامل‌تر مانند ساعت هوشمند. در هر حال، به‌نظر می‌رسد که کم‌کم این بازار به بخش مهمی از بازار فناوری اطلاعات تبدیل می‌شود.
  شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۴:۱۸:۰۴
بیش از 60 کمپانی تولیدکننده از مودم LTE و اینترنت اشیا-محور کوالکام استفاده می کنند
کوالکام امروز اعلام کرد که چیپست های اینترنت اشیا محورش که بیش از 100 جایزه برای طراحی دریافت کرده، در حال حاضر توسط 60 تولیدکننده تجهیزات و قطعات در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.
  سه‌شنبه ۰۸ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۷:۳۱
تویوتا گجتی برای کمک به افراد نابینا می سازد
این گجت که اطراف شانه های شما قرار می گیرد به دوربین ها،بلندگو ها و ویبراتور هایی مجهز است که دستگاه را قادر می سازد به بهترین نحو با کاربر ارتباط برقرار کند.کاربر نیز می تواند از طریق فرمان های صوتی و دکمه های تعبیه شده دستگاه را کنترل کند.
  سه‌شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷:۳۵